Haber

İnegöl Belediyesi Mühendis ve Teknisyen Alımı Yapacak

İnegöl Belediyesi, 1 Harita Mühendisi ve 1 Harita Teknikeri olmak üzere 2 işçi alımı yapılacağını duyurdu. Son başvuru 31 Mayıs 2023 olarak açıklandı.

İnegöl Belediyesi, kurum bünyesinde görevlendirilmek üzere Harita Mühendisi ve Harita Teknisyeni alımı yapılacağını duyurdu. Başvuruların 31 Mayıs 2023 Çarşamba gününe kadar alınacağı ve 1 Harita Mühendisi ve 1 Harita Teknisyeni olmak üzere toplam 2 işçi istihdam edileceği açıklandı.

SON BAŞVURU 31 MAYIS

Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kurumumuz bünyesinde istihdam edilmek üzere iki personel alımı yapılacaktır. İlçe halkına en iyi hizmeti verebilmek adına yapılan satın alma kapsamında; 1 Harita Mühendisi ve 1 Harita Teknisyeni istihdam edilecektir. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımızın 31 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar Mesudiye Mahallesi Şipali Yolu No:27 İnegöl Belediyesi Ek Servis-2 adresindeki Fen İşleri Müdürlüğü, İdari İşler ve Evrak Bürosu’na şahsen başvurmaları gerekmektedir.

BAŞVURU İÇİN ADAYLAR İÇİN ŞARTLAR

Her iki başvuruda da aranan şartlar; Harita Mühendisi için Harita Mühendisliği Bölümünden mezun olmak, Harita Teknisyeni için Harita Teknikeri bölümünden mezun olmak, Türk vatandaşı olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Esnek ve vardiyalı çalışmaya uygun olmak, Askerliği bulunmamak erkek adaylar için hizmet, sağlık açısından sorun teşkil edecek şekilde çalışmaktadır. En az 3 yıl iş tecrübesine sahip, tercihen yol yapım departmanında görev almış, saha uygulamalarında alt ekip ve taşeron kontrollerini yapabilen, raporlama ve sunum becerilerine hakim, harita ölçüm cihazlarını (Nivo, Toyal Station Gps) kullanabilen ), Ms Office, Netcad, Netpro (yol proje tasarımları, saha uygulama işlemleri, hafriyat, kesin hesap işlemleri, hacim hesabı, red jeans projesi) ve Autocad programlarını çok uygun seviyede kullanabilen.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

oltuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu