Yaşam

Yasak aşk yaşadığı ve imam düğünü yaptığı iddia edilen Doğuş, ailesiyle birlikte poz verdi

Show TV’de yayınlanan “Didem Arslan Yılmaz’dan Vazgeçme” programına çıkan Esra isimli kadın, sunucu Hoşkeden Hidayetkızı ile evli olan 2 çocuk babası Doğuş ile yasak aşk yaşadığını iddia etti. 9 yıl boyunca dini nikahı bile kıyıldı. Hakkındaki yasak aşk iddialarına günlerdir sessiz kalan ve eşinden boşanacağı dedikoduları ortaya çıkan Doğuş, ailesiyle birlikte poz vererek dedikodulara son verdi.

“DOĞUŞ İLE İMAM EVLİLİK YAPTIK”

Yıllardır tanıdığı Doğuş’la 2020 yılında tanıştıklarını ve ilişkiye başladıklarını iddia eden Esra Hanım, “Doğuş evliliğiyle anlaşamıyorum, mutlu değilim. Ayrılmak istiyorum” dedi. ama yapamam.” Çocuklarına çok düşkün bir babadır. Bana şu ana kadar neden karşıma çıkmadın diye sordu. “‘Seninle evlenirim’ dedi. Beni görünce çok etkilendi, sonra görüşmeye başladık, sevgili olduk. Doğuş bana ‘karım’ dedi ve birkaç kez evimde kaldı. Sürpriz yapıp eve bir öğretmen getirdiler, hatta dini nikahımız bile oldu” dedi.

DOĞUŞ’TAN AİLE POSTU

Eşinden boşanacağı dedikoduları çıkan ve Esra Hanım’ın iddialarına sessiz kalan Doğuş, ailesiyle birlikte çektirdiği bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaşarak, “Seni seviyorum ailem” notunu yazdı. Doğuş, bu paylaşımıyla eşiyle arasında herhangi bir sorun olmadığını da ortaya koydu.

tuzlucahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu