Teknoloji

Tekken 7 ve Tekken 8 Grafik Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

 
Bandai Namco, Tekken 8 için ilk Kapalı Beta sürecini başlattı ve bu kapalı beta ile birlikte oyuna ait görseller ortaya çıktı. Bu görseller ve içerikler alınarak şimdi de Tekken 7 ile bir karşılaştırma görseli yayınlandı. Yayınlanan görüntü, erken dönem grafik karşılaştırmasını bize aktarıyor. Yani ilerleyen dönemlerde Tekken 8 için yeni gelişmeler gelebilir.
 
Karşılaştırma görseli farkı ortaya koyuyor
 
 
 
Tekken 7 ve Tekken 8 karşılaştırma görseli, iki oyundaki tüm karakterlerin (3D) modellerini karşılaştırıyor. Karşılaştırma sayesinde yeni Tekken oyunundan bekleyebileceğiniz grafiksel iyileştirmeler hakkında çeşitli fikirler edinebilirsiniz. En azından beklentilerinizi buna göre ayarlayabilirsiniz.
 
Biraz daha detaya bakacak olursak Tekken 7, Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirildi ve 2017 yılında piyasaya çıktı. Öte yandan Tekken 8, Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirildi ve şu an için bir çıkış tarihi yok.
 
Karşılaştırma görseline bakacak olursak Tekken 8’deki tüm karakterlerin daha iyi göründüğü açıkça görülüyor. Ancak oyuncular, SF5 ve SF6’nın ortasındaki grafik sıçramasının bu oyunda yer almadığına dikkat çekiyor. Ek olarak, Tekken 8 için oyuncular daha çok yükseltilmiş/geliştirilmiş bir versiyon gibi hissettiklerini açıklıyor. Ama her zaman olduğu gibi oyunun çıkmasını beklemekte fayda var.
 
Karşılaştırma videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu