Yaşam

Girl in the Glass’ı canlı izleyin! Kanal D Camdaki Kız 59. yeni bölüm canlı izle! Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak?

Sevilen dizi Camdaki Kız yeni bölümüyle bugün KANAL D’de başlıyor. Camdaki Kız canlı izle, yeni bölüm canlı izle! Camdaki Kız 59. bölüm canlı izle linki! Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak? Girl in the Glass son bölümde neler yaşandı? “Girl in the Glass” dizisini canlı izle! KANAL D Penceredeki Kızı İzleyin! Camdaki Kızı Canlı İzle! Star Girl in the Glass Part 1’i canlı izleyin! 1 Aralık Penceredeki Kız Full HD Canlı İzle! Girl in the Glass’ı canlı izleyin!

CAMDAKİ KIZI CANLI İZLEYİN!

PENCEREDEKİ KIZ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Camdaki Kız her Perşembe 20:00’de Kanal D’de yayınlanıyor.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Camdaki Kız 59. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Feride, Nalan ve Hayri’yi birlikte yakalar!

Nalan, Hayri’yi Billur’un evine akşam yemeğine davet eder. Bu sırada Sedat, Billur’un evinin önünde sarhoş halde Nalan’a bağırır. Nalan yeni bir ev alır ve Hayri ile hayaller kurar. Bu sırada Feride, Hayri ve Nalan’ı yakalar.

Camdaki Kız yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de Kanal D’de!

PENCEREDEKİ KIZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Camdaki Kız dizisinin 58. bölümünde Cana’nın bebek itirafı üzerine konağa gelen Nalan, hem Sedat’la hem de tüm Köroğlu ailesiyle karşı karşıya gelir. Girl in the Glass’ın 24 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümünde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitesinde Kanal D’de! Camdaki Kız 58. bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 58.Bölüm full izle! Camdaki Kız’ın son bölümünde Hayri tüm desteğiyle Nalan’ın yanında. Nalan bu desteğe kayıtsız kalamaz.

Cana’nın bebek itirafı üzerine konağa gelen Nalan, hem Sedat’la hem de tüm Köroğlu ailesiyle karşı karşıya gelir. Sedat’a sert bir tokat atar ve tüm öfkesini kusar. Nalan, herkes tarafından aldatılmanın acısını kendine yeni bir hayat kurarak çekecektir. Tüm ısrarlara ve Feride’ye rağmen evden çıkar. Hayri evden çıktıktan sonra Nalan’ın peşine düştü. Billur’un evinin önünde Nalan’ı bekler ve Nalan’ı rahatlatmak için hayata dair önemli öğütler verir.

Sedat, Rafet’in karşısına çıkmasıyla geçmişe, hatta çocukluğunda yaşadığı günlere döner. Sedat, babasından göremediği sevgiyi gösteremeyeceğini söyleyerek gözyaşlarına boğulur. Rafet ise Sedat’ın gidişiyle ilgili bir şey söyleyemez. Sedat; Cana’nın hesabını tutmak için Alp’le birlikte Cana’nın yaşadığı eve gittiğinde, Alp’le yeni bir kavga başlatır. Cavit, Sedat’ı Alp’in elinden alarak ona sahip çıkar.

Nalan, Hayri’nin ilgisinden sarhoş olurken Feride, Nalan’ın peşine düşer. Feride, Billur’un evinde Nalan’ı bulamayınca Billur’un yalanları ortaya çıkar. Feride, Nalan’ın Hayri ile tanıştığından emin olmak üzeredir. Feride kıyameti koparır.

Camdaki Kız yeni bölümüyle her Perşembe 20.00’de Kanal D’de…

CAMDAKİ KIZLAR KİM?

Burcu Biricik : Nalan İpekoğlu Köroğlu

Feyyaz Şerifoğlu : Sedat Köroğlu

Enis Arıkan : Muzaffer Köroğlu (Muzo)

Selma Ergeç : Selen Köroğlu

Nur Sürer: Feride İpekoğlu

Şerif Erol : Adil İpekoğlu

Devrim Yakut: Gülcihan Köroğlu

Tamer Levent : Rafet Köroğlu

Hande Ataizi: Cana Yalçın

Tuğrul Tülek : Levent

PENCEREDEKİ KIZ NEDİR?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu