Haber

Dünyaca ünlü yıldızlar Galatasaray’a mı geliyor? Erden Timur, isimleri tek tek söyleyerek tartışmalara son noktayı koydu.

Süper Lig’de sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray’ın vekaleten lider vekili Erden Timur, sarı-kırmızılıların transfer listesinde olduğu iddia edilen yıldızlara tek tek isim vererek ilgilenmediklerini açıkladı. bir.

“HİÇBİR ŞEKİLDE İLGİLENMİYORUZ”

Erden Timur yaptığı açıklamada, “Talisca henüz gündeme gelmedi. Özellikle Galatasaray’a bunu ifade etmek istiyorum. O kadar çok isim yazıyorlar ki… Menajerlerden geliyorlar sanırım. Birçok oyuncumuza bir şeyimiz yok diye yazılıyor.” Tsimikas, Di Maria, Becao, Dzeko, “Lukaku, Wendell, Lucas Hernandez, Dybala ile hiçbir şekilde anlaşmadık. Bu olduğunda, başkalarına da zarar veririz. Her şeyi inkar edemeyiz. Bütün günümüz orada geçiyor.” ifadelerini kullandı.

“ICARDI’NIN ÇOK CİDDİ TEKLİFLERİ VAR”

İcardi’nin transferi hakkında konuşan Timur, “Evde ve işte İcardi’nin posterini asıyorum. Sürekli bakıyorum. Çok net olmakta fayda var. Kimseye umut vermek istemiyorum. Çok ciddi şeyler var. Suudi Arabistan’da teklifler var. Arap devleri her takıma 1 milyar dolar veriyor. Fon veriyor. Bu futbolun sıkıntısı. Her oyuncunun maaşı 2-3 kat arttı.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu