Haber

AK Partili belediye başkan adayları Emirdağlılar Vakfı’nın yemek organizasyonunda buluştu

AK Partili belediye başkan adayları, Emirdağlılar Vakfı’nın düzenlediği yemek organizasyonuna katılarak vatandaşlarla buluştu.

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp ve AK Parti Tepebaşı Belediye Başkanı Adayı Hamid Yüzgüllü vatandaşlarla bir araya gelerek onların istek ve ihtiyaçlarını dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda şehrin dört bir yanına çeşitli ziyaretler yapan adaylar, Emirdağlılar Vakfı’nın düzenlediği yemeğe katıldı.

“Eskişehir’imizi AK Partili belediyeye tanıtacağız”

Emirdağlı vatandaşlarla sohbet eden Hatipoğlu, konuşmasında şunları söyledi: “Emirdağ, Afyonkarahisar’ın ilçesi olmasına rağmen Emirdağlı hemşerilerimiz, Eskişehir’in siyasetinde, ticaretinde ve bürokrasisinde çok aktif rol alıyor. Bu nedenle Eskişehir’de birçok değer var. Bahsettiğiniz gibi bu sorun parti sorunu değil hizmet sorunu. Yaklaşımınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Bu seçim cepleri etkileyecek bir seçimdir. “O zaman inşallah AK Partili belediyeciliği de Eskişehir’e tanıtacağız, vatandaşlarımıza refah getireceğiz” dedi.

“Birlikte kazanacağız”

Toplantıda konuşan Cumhur İttifakı-AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu ve Tepebaşı Belediye Başkan Adayımız Hamid Yüzgüllü’nün yanı sıra Emirdağlılar Vakfı üyeleriyle bir araya geldik. Emirdağlılar Vakfı, hem Odunpazarı’nda, Büyükşehir Belediyesi’nde ve tüm ilçelerinde, “Vatandaşlarımızın desteğiyle güçlü ve gerçek belediyecilik hizmetlerini şehrimizin her noktasına ulaştıracağız. Her zaman birlikte kazanacağız” dedi. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu