Teknoloji

Trinity Survivors Erken Erişime Açıldı

KRAFTON, Inc. Flyway Games tarafından geliştirilen roguelite hayatta kalma oyunu şu anda Steam’de erken erişime açıldı.

KRAFTON ailesinin dinamik stüdyosu Flyway Games, Trinity’den sağ kurtulanlar Steam’de erken erişime açıldığı açıklandı. Hack and slash tarzının dinamizmini hem tek oyunculu hem de işbirlikçi oynanış seçenekleriyle bünyesinde barındıran bu roguelite hayatta kalma oyunu, çizgi filmlerden ilham alan toplam altı farklı oynanabilir karakter ve görsellerle sizi bekliyor.

Trinity’den sağ kurtulanlar Oyuncular, acımasız canavar sürülerini savuşturmak için üç farklı karakteri aynı anda kontrol ederek heyecan verici bir maceraya atılıyor. Her karakterin, oyuncuları hayatta kalmak ve seviyelerde ilerlemek için stratejik düşünmeye zorlayan benzersiz özellikleri vardır. Oyun boyunca yeni yetenekler ve eşyalar kazandıkça karakterlerini güçlendiren ve geliştiren oyuncuların, bölümleri başarılı bir şekilde geçebilmeleri için tüm bunları dikkatli ve etkili bir şekilde kullanmaları gerekiyor.

Özellikle canavarlar farklı beceriler kullanılarak yenildiğinde ortaya çıkan göz alıcı efektleriyle. Trinity Hayatta Kalanlar,Görsel olarak dikkat çekici ve adeta çizgi film filmlerini anımsatan bir estetik vaat ediyor.  Oyun aynı zamanda iki oyuncunun daha güçlü zorlukların üstesinden gelmek için güçlerini birleştirmesine ve sıralama sistemi aracılığıyla dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı rekabet etmesine olanak tanıyan çok oyunculu bir modu da içeriyor.

2023 yılında KRAFTON’un 12. yaratıcı stüdyosu olarak kurulan Flyway Games’in ilk oyunu. Trinity’den sağ kurtulanlar stüdyonun hızlı bir şekilde yenilikçi oyun deneyimleri sunma konusundaki kararlılığını temsil ediyor. Flyway Games, türler arasındaki keskin sınırları aşmayı hedeflerken aynı zamanda oyunculara sadece aksiyon değil, aynı zamanda diğer oyuncularla işbirliği ve rekabet fırsatları da sunan yeni nesil hayatta kalma oyunlarının temelini atıyor.

İngilizce, Korece, Japonca ve Basitleştirilmiş Çince temel alınmıştır Trinity’den sağ kurtulanlarSteam üzerinden indirebilirsiniz.

 

KRAFTON, INC.Hakkında

Merkezi Güney Kore’de bulunan KRAFTON, Inc., eğlenceli ve orijinal deneyimler sunarak ilgi çekici oyunları keşfetmeye ve yayınlamaya kendini adamıştır. 2007 yılında kurulan KRAFTON PUBG STUDIOS, Striking Distance Studios, Bilinmeyen Dünyalar, VECTOR NORTH, Neon Giant, KRAFTON Montréal Studio, Bluehole Studio, RisingWings, 5minlab, Dreamotion, ReLU OyunlarıVe Uçuş Oyunları gibi dünyaca ünlü geliştiricilere ev sahipliği yapıyor. Her stüdyo her zaman yeni zorlukların üstesinden gelmeye ve yenilikçi teknolojilerden yararlanmaya çalışır. Hedefleri KRAFTON’un platformlarını ve hizmetlerini genişleterek daha fazla oyuncuya ulaşmak.

KRAFTON, PUBG: BATTLEGROUNDS, PUBG MOBILE, The Callisto Protokolü, NEW STATE MOBILE, Moonbreaker, Defense Derby ve TERA gibi önde gelen eğlence mülklerinden sorumludur. Dokuz ülkeye yayılmış 3.000 kişilik bir grupla KRAFTON, birinci sınıf yeteneklerden oluşan ve işini oyunların ötesinde multimedya eğlencesi ve derin öğrenmeye genişletmeyi amaçlayan teknoloji odaklı bir şirkettir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu