Teknoloji

Serideki diğer oyunlara kıyasla Assassin’s Creed Mirage’ın tamamlanması sadece 25-30 saat sürecek.

Assassin’s Creed’in bir yıldır piyasada olan ve önümüzdeki sonbahar sonunda çıkacak olan yeni oyunu Mirage, Bağdatlı genç suikastçı Basim’in hikayesiyle bizleri buluşturacak. Oyunun ilk duyurulduğu dönemde geliştiricilerin aldığı bilgiler arasında oyunun eski AC oyunlarının ruhuAncak orijinal olarak bir Valhalla DLC’si olarak geliştirildiği için bunun bir ana oyun değil, bir geçiş oyunu uzunluğu olacağını söylediler.

Sözlerinin arkasında durdular. Ubisoft’un yönetici yapımcılarından biri olan Fabian Salomon, yaptığı açıklamada Assassin’s Creed Mirage’ın 25-30 saat sürecek söylenmiş. Kulağa uzun geliyor aslında değil mi? Pek öyle değil.

Mirage, “tam” iseniz 25-30 saat sürer, bu nedenle her yan görevi ve etkinliği yapmanız gerekir.

Eğer tamamlayıcı değilseniz oyunun süresi ortalama 20 saat sürüyor. Yaklaşık 10 yıl öncesine dönersek, bu figür-hikaye oyunları için olağan zamandı. Ancak bildiğiniz gibi Assassin’s Creed Origins ile birlikte seri daha çok bir RPG’ye dönüştü ve “tamamlayıcı” son teslim tarihlerine sahip oldu. 140 saat ( Valhalla ) bulundu.

Dolayısıyla böyle bir dönem onlardan sonra kısa gibi görünebilir. Ancak 120 saatlik oyun süresinin tamamının oyuncuları tatmin etmediği de bir gerçek. 120 saat boş durmak yerine 20 saati dolu dolu geçirinBu, birçok oyuncunun yeni oyunlarda aradığı bir özelliktir.

Assassin’s Creed Mirage, Ubisoft tarafından bir orta oyun olarak görülse de hem serinin köklerine dönüş hem de oynanış açısından serinin hayranlarının merakla beklediği bir oyun. Ne düşünüyorsun? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu