Haber

Paris 2024 Olimpiyat Oyunlarına Bir Yıl Önce Geri Sayım Başladı

2024 Paris Olimpiyat Oyunlarının başlamasına bir yıl kala Gençlik ve SporSpor Bakanlığı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) paylaştı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, olimpiyatlara az bir süre kaldığı belirtilerek, “Geri sayım başladı! Dünyanın en büyük sporcuları gelecek. #Paris2024 Olimpiyat Oyunlarında efor sarf edilecek bir yere.Son 365 gün.” ifadeler kullanılmıştır.

TOC’un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise, olimpiyatlar için kontenjan alan bazı milli sporcuların yer aldığı bir video paylaşarak, “Yeniden daha büyük hayalleri birlikte gerçekleştirmek için geri sayım başladı” denildi. Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda Türk sporunun altın sayfalarına yenilerini ekleyecek, Cumhuriyetimizin 100 yıllık mirasının verdiği güçle hep birlikte daha hızlı, daha güçlü ve daha yükseklere çıkacağız. Son 365 gün!” yorumlar yer aldı.

Yayınlanan videoda olimpiyatlar için kontenjan alan milli okçu Mete Gazoz, milli boksörler Busenaz Sürmeneli ve Buse Naz Çakıroğlu gibi çok sayıda sporcunun görüşleri yer aldı.

guclukonakhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu