Yaşam

Murat Cemcir, düğününe bile katılamadığı eski dostu Ahmet Kural hakkında şunları söyledi: Alınmıyoruz.

2011 yılında Çalgı Çengi dizisinde başrol oynayan ve daha sonra İşler Güçler, Kardeş Ayrısi, Düğün Dernek, Çalgı Çengi İkimiz, Aecek Şaşknız projelerinde başrolü paylaşan Ahmet Kural ile Murat Cemcir’in uzun yıllardır süren dostluğu son buldu. 2020 yılında rol aldığı Baba Parası filmi. Şahsiyet dizisinin galasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cemcir, Kural ile herhangi bir tartışmalarının olmadığını ancak artık kariyerinde yalnız seyahat etmek istediğini söyledi.

“KARDEŞ KARDEŞE ZARAR VEREMEZ”

Bahsedildiği gibi Ahmet Kural’la herhangi bir kavgalarının olmadığını söyleyen Cemcir, “Ahmet’le ayrılmadık. Kendisi benim canım arkadaşım, ağabeyim, çok yetenekli bir komedyen ve birlikte çok güzel filmler yaptık. Yapıyorum.” Bir daha görüşmeyeceğimizi düşünmüyorum. Bu konuları çok fazla konuşmak istemiyorum. “Hiçbir kırgınlık yok. Bir kardeş başka bir kardeşe kızmaz, bir arkadaş bir arkadaşa kızmaz. Bizde böyle bir şey yok. Keyifli ve yeni hikayelerin ortasındayım” dedi.

“Cevap Vermek İçin Çağrıldığım Yerdeki Düğünlere Gitmiyorum”

Yaz başında Bodrum’da evlenen Ahmet Kural’ın düğününe neden katılmadığı sorulan başarılı oyuncu, “LCV olarak davet edildiğim hiçbir yere gitmiyorum. katılım durumunu belirtiniz. Bu bir yardım kermesi, bir gala ya da bir düğün olabilir. Maddi bir anlaşmazlık söz konusu değil.” “Ahlaki anlaşmazlıklar olabilir. Ama kardeşler arasında kırgınlık olmayacak. Kendi başıma seyahat etmek istiyorum. Instagram’dan birbirimizi takip ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu