Haber

MHP Erzurum Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

MHP Erzurum Seçim Uyum Merkezi düzenlenen törenle açıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr., Yakutiye ilçesi Pelit Meydanı’nda SKM’nin açılışına katıldı. Kamil Aydın, AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, MHP İl Başkanı Adem Yurdagül, Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, belediye başkan adayları ve partililer katıldı.

MHP İl Lideri Adem Yurdagül, seçim uyum merkezinin büyükşehir ve 20 ilçeye hizmet vereceğini söyledi. Cumhur İttifakı olarak Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve 20 ilçede seçimleri kazanmak için var gücümüzle çalışacaklarını belirten Önder Yurdagül, Erzurum seçmeninden Cumhur İttifakına destek vermesini istedi.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Müdürlüğü’ne bağlı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptık. Hayırlı olsun, uğurlu olsun. İnşallah 31 Mart’ta Erzurum’da Cumhur İttifakımız kazanacak, Türkiye’miz kazanacak.” .

AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok konuşmasında şunları söyledi; “Cumhur İttifakımızın paydaşı olan Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Müdürlüğü Seçim Uyum Merkezi’nin açılışına MHP Genel Başkan Yardımcımız, Erzurum Milletvekilimiz Kamil Aydın, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen, MKYK üyemiz Fevzi Polat ile katıldık. ve değerli heyetimiz. 31 Mart Yerel Seçimlerinde birlik ve beraberlik içerisinde, “Geleceğimizi ve bağımsızlığımızı tesis edecek güçlü belediyelerle çalışmalarımızı sürdürerek halkımıza hizmet edeceğiz.”

MHP Genel Başkan Vekili ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın ise, “Seçim Uyum Merkezimizi büyük bir katılım ve coşkuyla açtık, hayırlı olsun. İl Başkanlığımıza emeklerinden dolayı şükranlarımızı, sürecin tüm paydaşlarına şükranlarımızı sunuyoruz. Katılımlarıyla bizleri mutlu eden Cumhur İttifakı’na, hemşehrilerimize ve değerli vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.” – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu