Haber

Mersin Yenişehir Belediyesi Hataylı depremzedelere destek oldu

Mersin YenişehirBelediyenin geçtiğimiz ay düzenlediği etkinlikte stant açarak el emeği ürünlerini bir hafta boyunca satışa sunan Hataylı depremzedeler, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Mersin Yenişehir Belediyesi, deprem felaketinin ardından Mersin’e gelen depremzedelere desteğini sürdürüyor. Depremzedeleri geçici barınaklarda barındıran Yenişehir Belediyesi, geçtiğimiz ay depremzedeler için bir dayanışma etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinlikte Hataylılar, stantlarda yöresel lezzetler, ikram malzemeleri, Hatay’ın el işi takıları ve tasarım çalışmalarını satışa sundu. Hataylı depremzedeler Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’i ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Önder Özyiğit, “Dayanışma etkinliğimize gösterdikleri yoğun ilgi ve duyarlılıktan dolayı Mersinli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Yaraları birlikte sarmak için ilk günden bu yana büyük bir mücadele içerisinde olduk. kalbimizle ve tüm desteğimizle depremzedelerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.”

Kaynak: ANKA / Yeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu