Haber

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Sevgili Eşim’ Paylaşımı

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun deprem bölgesi Kahramanmaraş’a yaptığı ziyaretin görüntüsünü aktararak “Canım eşim” mesajı paylaştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile birlikte Kahramanmaraş’ın deprem bölgesi olan Nurhak, Elbistan ve Afşin ilçelerini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu ve Kaftancıoğlu, depremzedelerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Selvi Kılıçdaroğlu’nun ziyaretine ait görüntüler CHP’nin resmi sosyal medya hesabından paylaşıldı. CHP’nin paylaşımında; Açıklamada, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Sayın Selvi Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş’ın depremden etkilenen Nurhak, Elbistan ve Afşin ilçelerini ziyaret etti. Depremzedelerle bir araya gelerek, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.” .

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da bu akşam sosyal medya hesabından eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun deprem bölgesine yaptığı ziyarete ilişkin görüşlerini aktararak “Sevgili eşim” açıklamasını paylaştı.

sulakyurthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu