Ekonomi

GNÇYTNK’nın 2023 başvuruları başladı

Turkcell’in gençlere tam zamanlı çalışma imkanı sunan yenilikçi yeni mezun işe alım programı GNÇYTNK’nın yeni dönem başvuruları başladı. Bu yıl sekizincisi düzenlenecek programda gençleri uçtan uca deneyimleyip eğlenecekleri ve başvuru adımlarını tamamlayacakları bir süreç bekliyor.

Başvuru aşamasında adaylar; Çevrimiçi olarak deneyimleyecekleri taşınabilir oyun, genel yetenek değerlendirmesi, İngilizce, küme olay çalışmaları ve panel mülakatları gibi farklı aşamalardan geçecek. Eğlenirken öğrenmeyi hedefleyen bu süreçte GNÇYTNK adayları Turkcell Akademi eğitimleri ile kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak bir deneyim yaşayacaklar. Adaylar, bölümü ve gelecekteki trendleri tartışmak için Turkcell’in liderleriyle bir toplantıya gelecekler. Adaylar süreç boyunca kişisel gelişimden teknolojiye, iş hayatına hazırlıktan motivasyona kadar farklı alanlarda kendilerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Tüm aşamaları tamamlayan adaylar arasından seçilecek olan GNÇYTNK’lar, Turkcell’de tam zamanlı çalışma şansı yakalayacak ve Turkcell Akademi tarafından hazırlanan dinamik bir oryantasyon programına dahil olma fırsatı yakalayacak. .

Hüseyin Çakmak: “Geleceği onlar şekillendirecek”

Binlerce gencin hayatına dokunan Turkcell’in Türkiye’nin en kapsamlı işe alım programını yürüttüğünü belirten Turkcell İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Çakmak, “GNÇYTNK programımız ile Türkiye’de büyük ilgi ile karşılandı. genç insanlar; Teknolojinin geleceğine yön verecek ve hayallerinin peşinden koşacak genç yetenekleri Turkcell’e kazandırmayı ve sunduğumuz eğitim ve gelişim fırsatlarıyla profesyonel yolculuklarında onlara eşlik etmeyi hedefliyoruz. Turkcell olarak GNÇYTNK programımızla sadece teknolojinin geleceğine değil, Türkiye’nin geleceği olan gençlerimize de yatırım yapıyoruz. Gençler, çevik ve esnek çalışma prensipleri ile her zaman gelişmeye olanak sağlayan bir çalışma ortamında sınırlarının ötesine geçiyorlar. GNÇYTNK, Turkcell’e olduğu kadar Türkiye’nin genç istihdamına da değerli katkılar sağlıyor. Klasikleşmiş GNÇYTNK programımız ile bugüne kadar binin üzerinde gence istihdam sağladık. Turkcell olarak ülkemizin gücüne ve geleceğine inanıyoruz.”

Son başvuru tarihi: 23 Nisan

GNÇYTNK programı; 1995 ve sonrası doğumlu adaylar, lisans son sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencileri, yeni mezunlar veya en fazla 1 yıl deneyimli adaylar mesleğim.turkcell.com.tr/genc-yetenek web sayfasından başvuru yapabilirler. Programa son başvuru tarihi 23 Nisan 2023’tür.

sincanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu