İş

Dilovası Belediyesi ile İşçi Sendikası Arasında Ek Zam Görüşmeleri Tamamlandı

Dilovası Belediyesi ile İşçi Sendikası arasında devam eden ek zam görüşmeleri önceki gün tamamlandı. Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in yüzde 20’lik ilave zam haberi işçiler arasında sevinçle karşılandı.

Dilovası Belediyesi ile İşçi Sendikası arasında yapılan ek zam görüşmeleri memnuniyetle sonuçlandı. Bir süredir devam eden görüşmelerde Lider Şayir ile İşçi Sendikası arasında dün ek artış sözleşmesi protokolü imzalandı. Protokol imza töreni için belediye binasına gelen ek artış protokolünü Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Genel İş Sendikası Kocaeli Şube Lideri Vedat Küçük, DİLBEL Firma Müdürü İhsan Ulu ve İşyeri temsilcileri imzaladı.

Törende konuşan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “Göreve geldiğimiz günden bu yana emeğin, işçinin ve tüm çalışanlarımızın yanında olmaya özen gösterdik. Enflasyona karşı emekçi ve işçi kardeşlerimize baskı yapmamaya çalıştık. Bu bağlamda emekçi ve emekçi kardeşlerimize baskı yapmamaya çalıştık.” Genel İşçi Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük ve Dilovası “Şube Temsilcilerimizle imzaladığımız ek protokolle belediyemizde çalışan işçilerimizi kapsayan yüzde 20 artış kararına imza attık. Dilovamıza, işçilerimize ve ailelerine güzel ve bereketli olsun” dedi.

Ek protokol imza töreninin ardından Başkan Şayir’e teşekkür eden Küçük ve Dilovası Belediyesi işyeri temsilcileri, “Ekonominin zorlaştığı bu dönemde meslektaşlarımızın yanında olan Belediye Başkanımız Hamza Şayir adına meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Enflasyona karşı dostlarımızı ezmedik, belediyemizde istikrar devam edecek.” dedi. – KOCAELİ

elbistan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu