Teknoloji

Anker eufy Security SmartTrack ile Artık Eşya Kaybetmek Yok!

Hayatı kolaylaştıran öncü teknolojiler Anker eufy ailesine yeni katılan SmartTrack Link ve SmartTrack Card, sürekli eşyalarını kaybedenlerin imdadına yetişiyor. eufy Security ve Apple find uygulamaları ile çalışan eufy Security SmartTrack, 80 metreye varan çalışma menzili, 80 db ses seviyesi, su geçirmezlik ve 3 yıla kadar şarj özelliği ile eşyalarınızı güvende tutar.

Anker, kullanıcılarına her türlü ihtiyaca yönelik teknolojik ürünler sunarken; telefon, anahtar, kulaklık gibi eşyalarını kaybedenler için yeni ürün. eufy Güvenlik SmartTrack Kartı ve SmartTrack Link ile tanıştırır. İki farklı modeli bulunan Apple Find uyumlu eufy Security SmartTrack takip cihazı, 80 metreye varan çalışma mesafesi, yüksek alarm sesi (80 db) ve su geçirmezliği ile öne çıkıyor. Her iki cihazda da eufy Security uygulaması ile birlikte kullanıldığında arkadaşlarınıza ve ailenize eşyalarınızın konumunu bildirme olanağı sağlar.

Anker eufy Güvenlik SmartTrack Link, 1 yıla kadar dayanabilen pili ve 3 yıla kadar SmartTrack Kartı ile dikkat çekiyor. Cihazı kullanmak için, önceden yüklenmiş Apple Find uygulamasıyla çalışması için SmartTracks’i öğeler sekmesine eklemeniz yeterlidir. Her iki cihaz da kapalı olsa bile duyulabilecek kadar yüksek alarm sesi verebilir, sessiz modda bile telefonunuz sadece çift tıklama ile çalabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

aliagaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu