Haber

Amerika’dan Dönen Oyuncu Ebru Şahin Yepyeni Görünümüyle Bizlerde Küçük Bir Şok Etkisi Yarattı!

Türkiye’nin en çok konuşulan oyuncularından biri olan Ebru Şahin, geçtiğimiz Temmuz ayında ünlü basketbolcu Cedi Osman ile dünya evine girdi.

NBA’de forma giyen eşiyle ABD’de bulunan Ebru Şahin, sonunda Türkiye’ye döndü… Şahin’in yepyeni görünümü herkesi şaşırtırken, birçok isimle kıyaslandı! ?

Hercai ve Destan gibi yapımlarla yıldızının parlamasını sağlayan genç oyuncu Ebru Şahin’i tanıdığınızı düşünüyorum. Son dönemlerin en çok konuşulan oyuncularından biridir.

Ebru Şahin geçtiğimiz yıllarda ünlü basketbolcu Cedi Osman’a aşık olmaya başlamış ve bu sürpriz aşk herkesi şaşırtmıştı.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Makedonya’da nikah masasına oturan çift, Çeşme’de düzenlenen çok konuşulan nikah töreninde mutluluklarını sevenleriyle paylaştı.

Ebru Şahin, bir dönem NBA’de forma giyen eşiyle Amerika’daydı… Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye döndü.

Ama ne dönüş arkadaşlar… Gazetecilerin sorularını ayak tozuyla yanıtlayan Ebru Şahin, yeni görünüşüyle ​​sosyal medyayı resmen salladı.

“Ben işimi seviyorum, Cedi de işini çok seviyor. Kendi içimizde bir denge oluşturmaya çalışıyoruz. Projeye bağlı olarak işe gidiş geliş olacak.” Şahin, Amerika ile Türkiye arasında mekik dokuyacağının sinyallerini verdi ama asıl mesele bu değildi doğal olarak…

Ebru Şahin bu yeni yüzüyle farklı isimlere benzetildi… Hande Erçel ve Ebru Yaşar bu isimlerden bazılarıydı.

Ebru Şahin’in bu yeni imajına çok sayıda kişi yorum yaptı…

?

twitter.com

?

twitter.com

Estetiğin söz meselesi olmadığını, saç ve makyajın etkili olduğunu çoğu kişi açıkça savundu…

twitter.com

Aksini düşünenler de vardı!

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu